O mnie

Najważniejsze dla mnie jest to, że moja praca sprawia mi dużą radość!

Nazywam się Dajana Bukowska i jestem technikiem weterynarii, szkoleniowcem, psim behawiorystą oraz certyfikowanym trenerem I stopnia FITPaws – psiego Fitnessu😊

Swoją przygodę z psami zaczęłam we wczesnym dzieciństwie przynosząc od sąsiadów szczeniaka, którym opiekowałam się przez całe jego życie. Od tego czasu, aż do dzisiaj zawsze w moim domu zamieszkiwał jakiś czworonożny przyjaciel, czy to pies, czy to kot. Każde zwierzę było zawsze mile widziane w moich czterech kątach. Obecnie posiadam dwa psy – Berneńczyka Perrego oraz Jacka Russel Teriera – Nanę.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w różnych lecznicach. Praca w nich nauczyła mnie bardzo wielu technik szybkiej pracy. Moim dodatkowym atutem jest opanowanie w sytuacjach zagrożenia życia psa, czy kota. Zawsze chciałam być także pierwsza, obok lekarza, aby udzielić pomocy zwierzęciu. Tak jest do dziś. Zawsze daję z siebie 100%, czasem nawet więcej. Ratowanie życia i sama pomoc w postaci profilaktyki to dla mnie ogromna misja, którą godnie staram się wypełniać. A największą zapłatą jest MERDAJĄCY OGONEK pupila i szczęśliwy właściciel.

Moje doświadczenie zdobywam cały czas. Jestem otwarta na współpracę z lekarzami weterynarii w Szczecinie, z którymi mogę na co dzień pracować, konsultować różne przypadki i wspólnie z nimi pomagać psom i nie tylko.

Dowiedz się więcej na temat oferowanych usług